ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

10:56 20.02.2020

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Давним-давно, у ті часи, коли наша Земля була ще зовсім не такою, як тепер, і трималася на трьох китах, з’явилося кохання. З самої появи на світ кохання було суперечливим почуттям, мінливим. Воно залишалося завжди юним, прекрасним, новим і несподіваним.

11:21 17.02.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Шановні учасники бойових дій, ветерани війни в Афганістані, члени родин воїнів-афганців, прийміть вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

09:00 15.02.2020

З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

15 лютого християнська Церква вшановує урочистим Богослужінням одне з найбільших свят – Стрітення Господнє. Відзначають його в пам’ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після народження. За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною.

17:32 11.02.2020

ЯКІ ЗМІНИ В Е-ДЕКЛАРУВАННІ 2020

З 01.01.2020 р. запрацювали зміни до ст. 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII (далі — Закон № 1700), внесені Законом України від 02.10.2019 р. № 140-IX. Декларантам-2020 слід звернути увагу на таке:

16:13 03.02.2020

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ  ЕТАП  ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ

Вважаємо за необхідне нагадати Вам, що з 1 січня 2020 року розпочався етап подання декларації НАЗК про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік до 01 квітня 2020 року.

16:10 03.02.2020

УЧАСТЬ У ВОЛЕЙБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ

29 січня на базі Крутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся волейбольний турнір присвячений пам’яті Героїв Крут. У змаганнях брали участь 7 учнівських команд з Ніжинського району, серед яких команди школярів з Лосинівської ОТГ: Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІступенів(тренер: Євгеній Яременко), Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер: Володимир Руденко).

13:42 31.01.2020