ТАК ТРИМАТИ!

30 жовтня 2019 року у Чернігові – уже ушосте – у навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка відбулася обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.

15:45 05.12.2019

ПЕРЛИНА ГРОМАДИ – 2019

30 листопада в Лосинівському будинку культури  вперше відбулося свято-фестиваль "Перлина громади". Ідея фестивалю виникла в рамках проекту «Розвиток громад, що базується на правах людини», за підтримки ГО МАРТ. Організаторами виступили засновники громадської організації «Ліга громад».

10:05 04.12.2019

ВІДНОВЛЕНО КРИНИЦЮ В СЕЛІ ЛЕОНІДІВКА

Днями в рамках виконання заходів «Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки» в селі Леонідівка відновлено криницю загального користування під назвою «Хуторська».

17:04 02.12.2019

УВАГА СЕСІЮ ПЕРЕНЕСЕНО

У зв'язку з неявкою депутатів Лосинівської селищної ради на засідання 35 (позачергової) сесії 8 скликання, засідання сесії  перенесено та відбудеться  03 грудня 2019 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Шановні депутати запрошуємо Вас взяти участь у засіданні сесії.

08:51 02.12.2019

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 35 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 29 листопада 2019 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

12:01 28.11.2019

РЕМОНТ АДМІНПРИМІЩЕННЯ В СЕЛІ САЛЬНЕ

Нещодавно  біля  адмінприміщення  старостинського округу  села Сальне були проведені ремонтні роботи. Зокрема, було відремонтовано сходи, дах коридора, фундамент та встановлено навіс над сходами.

10:09 27.11.2019

В СЕЛІ ВІКТОРІВКА ВІДНОВЛЕНО КРИНИЦЮ

З давніх-давен криниця була обов’язковим атрибутом  села, селища, її  копали громадою, до неї  ставилися з особливою увагою. Нещодавно було відновлено криницю загального користування під назвою «У Софії», яка знаходиться в селі Вікторівка.

16:48 26.11.2019