ГОВОРИЛИ ПРО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

18 жовтня на базі Лосинівської селищної ради представником навчально-методичного відділу Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій- Наталією Левченко та керівником осередку громадського об’єднання Асоціації енергоаудиторів в Чернігівській області, керівником проектів науково-виробничого підприємства «Енергоіновація» - Сергієм Зінченко був проведений семінар-тренінг на тему: «Використання альтернативних джерел енергії та енергозбереження».

15:29 18.10.2019

ГОВОРИЛИ ПРО КОМУНІКАЦІЇ

16 жовтня 2019 року Лосинівську громаду з робочим візитом відвідала  радник з питань комунікацій Чернігівського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Оксана Стельмах .

09:48 17.10.2019

ЗАХИСТНИКІВ УКРАЇНИ ПРИВІТАЛИ ЗІ  СВЯТОМ

З нагоди Дня захисника України, що співпадає  з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва  в Лосинівському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений  справжнім козакам, що захищали цілісність  неньки Україну  з давніх-давен і  до сьогодення.

10:32 15.10.2019

ПОДЯКА СПОНСОРУ

Селищний голова Володимир Андрієць, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

16:14 10.10.2019

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

08 жовтня 2019 в селі Талалаївка відбулися районні змагання з міні-футболу серед школярів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

10:34 09.10.2019

4 жовтня у Лосинівському будинку культури відбувся концерт, присвячений Дню  працівників освіти

4 жовтня у Лосинівському будинку культури відбувся концерт, присвячений Дню працівників освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня. Окрім винуватців урочистості – вчителів Лосинівської ОТГ та ветеранів освітянської галузі – на свято завітали шановані гості.

14:41 07.10.2019

Шановні мешканці громади!

По питанню монетизації пільг звертатися до: Відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян Управління соціального захисту Ніжинської РДА, кабінет № 4. тел.2-34-38

11:48 07.10.2019

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ  РЕМОНТ  ДОРІГ

У селищі Лосинівка  триває ямковий ремонт доріг. Ремонт проводиться  повітряно-струменевим методом за допомогою спецтехніки.

15:50 03.10.2019