ДЕНЬ ГІДНОСТІ  ТА СВОБОДИ

День Гідності та Свободи відзначається в Україні щороку 21 листопада. В новій історії України це – державне свято, яке має дуже важливе значення.Це свято встановлене з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, а також вшанування патріотизму й мужності. День Гідності та Свободи приурочене двом подіям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

11:22 26.11.2019

ПРИВІТАННЯ  СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Шановні мешканці громади!  21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства –  гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами.

09:08 21.11.2019

ПОДЯКА СПОНСОРУ

Селищний голова Володимир Андрієць, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

15:57 15.11.2019

СТАРТУЄ ПРОЕКТ «ПЕРЛИНА ГРОМАДИ»

13 листопада 2019 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, представник Громадська організація "ЛІГА громад"-Роман Шевчун та виконавча директорка ГО МАРТ- Руслана Бурова підписали Угоду щодо початку реалізації проекту «Перлина громади» в Лосинівській ОТГ Чернігівської області.

14:35 14.11.2019

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 34 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 08 листопада 2019 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

18:32 05.11.2019