ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

14 грудня, відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цей день є офіційною  датою завершення спорудження саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, з якого й почалася трагедія української землі, яка зачепила своїм чорним крилом велику територію на карті світу.

14:43 16.12.2019

ЛОСИНІВСЬКА ЗОШ I-III СТ. У РЕЙТИНГУ ЗНО СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ ОКРУГИ

Словосполучення зовнішнє незалежне оцінювання (скорочено ЗНО) міцно ввійшло в лексикон школяра-випускника та свідомих батьків. Це й не дивно, адже успішне складання, визначених за власним вибором, іспитів дозволяє отримати випускникові перепустку до здобуття вищої освіти, а також можливість вчитися на місці державного замовлення.

09:01 16.12.2019

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2 категорії Лосинівської ОТГ звернулися до голови  ГО «Правозахист плюс» Гунька Анатолія щодо надання правової та юридичної допомоги.

08:48 16.12.2019

ДОПОМАГАЄМО СТАРШОКЛАСНИКАМ ВИЗНАЧИТИСЯ

Як правильно вибрати собі професію? А чи варто здобувати саме її? Що треба врахувати зараз, аби бути успішним у майбутньому?  Ці та подібні питання фахівці Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості допомагали вирішити старшокласникам міста та району, організувавши День кар’єри.

14:50 14.12.2019

ТАК ТРИМАТИ!

30 жовтня 2019 року у Чернігові – уже ушосте – у навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка відбулася обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.

15:45 05.12.2019