ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ!

Нагадуємо про необхідність дотримання ряду стандартних правил особистої гігієни та проведення профілактичних заходів, щоб уберегтися від вірусних захворювань, у тому числі коронавірусу.

08:52 06.03.2020

ПОДЯКА СПОНСОРУ

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

13:46 02.03.2020

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості повідомляє: 10 березня 2020 року з 9:00 до 11:00

14:15 27.02.2020

ЗВІТУВАЛА ШАТУРА

У приміщенні сільського клубу 26 лютого 2020 року  жителі села Шатура зібрались на загальні збори, аби почути відповіді на питання, які їх хвилюють.

12:07 27.02.2020

ОБГОВОРЮВАЛИ , ВДОСКОНАЛЮВАЛИ ТА ДОПОВНЮВАЛИ СТРАТЕГІЮ ОТГ

25 лютого 2020 року до Лосинівської селищної ради завітав експерт Чернігівського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Володимир Бойко. Мета візиту- допомогти підготувати презентацію стратегії до громадського обговорення та подальшого розгляду документа на черговому засідання сесії Лосинівської селищної ради.

10:37 27.02.2020

ЗБОРИ ГРОМАДЯН ПРОЙШЛИ У ЛОСИНІВЦІ

Минув ще один рік роботи Лосинівської об’єднаної  територіальної громади. Про підсумки роботи за 2019 рік говорили 25 лютого 2020 року на загальних зборах громадян, які проходили у Лосинівському будинку культури.

09:17 27.02.2020