РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Не зважаючи на карантинні обмеження, весняних турбот ніхто не скасовував, як власне, і робіт з благоустрою. Продовжуються  роботи з озеленення. Відтепер клумби в центрі селища Лосинівки поповнилися новими квітами.

14:51 04.05.2020

ВСТАНОВЛЕНО  НОВИЙ  ПАРКАН

Днями працівники Лосинівської МПО власними силами встановили новий паркан біля Лосинівської МПО.

11:24 04.05.2020

ЩО ТАКЕ «ГРОМАДСЬКЕ МІСЦЕ»? ДЕ НЕОБХІДНО НОСИТИ МАСКУ- РОЗ’ЯСНЮЄ МОЗ

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Міністерство охорони здоров'я надає роз'яснення що таке "громадське місце", де необхідно носити маски чи респіратори у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції відповідно до постанови №211.

16:02 28.04.2020

ПРО ШКІДЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНИХ КВІТІВ НА КЛАДОВИЩАХ

В останні десятиліття виникла традиція прикрашати могили на кладовищах штучними квітами. З одного боку людям дуже зручно прикрашати могили  недорогими гарними квітами, які не в’януть і не потребують додаткового догляду майже протягом року. Особливо цю зручність відчувають ті люди, які живуть далеко від поховань своїх рідних.

15:04 27.04.2020

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО КАРАНТИН!

Відповідно до розпорядження селищного голови № 49 від 24 квітня 2020 року на території Лосинівської селищної ради продовжено  карантин до11 травня  2020 року.

11:31 27.04.2020