Дата: від до Скинути

РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ  «ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ «ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

З 14 по 28 квітня 2020 року (включно) в електронній системі https://vgb-chernihiv-budget.e-dem.in.ua відбудеться голосування за проєкти, які були подані на конкурс «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області.

08:32 21.04.2020

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПІДПАЛ СУХОЇ ТРАВИ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)» № 556-ІХ, який Верховна Рада ухвалила на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року.

15:01 16.04.2020

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 39 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 14 квітня  2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

13:50 13.04.2020

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ ЩОДО ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

Сьогодні, 09 квітня 2020 року селищний голова Володимир Андрієць, провів засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу COVID-19 на території Лосинівської об’єднаної територіальної громади.

15:07 09.04.2020

УРЯД ПОСИЛЮЄ ОБМЕЖЕННЯ НА КОРДОНІ ЗАДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ

З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску. Це передбачено внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України №288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».

21:05 06.04.2020

ДЯКУЄМО ЗА ТУРБОТУ!

В цей нелегкий для кожного з нас час пандемії дуже важливим є організація роботи медичних працівників в безпечних умовах.

17:15 06.04.2020