ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту-проекту рішення сесії "Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2021 рік".

16:05 12.06.2020

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 41 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 12 червня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

10:02 11.06.2020

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДАМ ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ

На виконання Проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» надав благодійну допомогу медичним закладам Лосинівської ОТГ, а саме Лосинівській амбулаторії ЗПСМ та Лосинівському пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та катастроф. Було передано:

12:34 09.06.2020

ВІДБУЛОСЬ ТЕРМІНОВЕ ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

Сьогодні, 3 червня 2020 року, відбулось засідання оперативного штабу щодо надзвичайної ситуації, а саме про факт перебування на самоізоляції осіб с. Леонідівка, в яких виявлено захворювання COVID-19. Засідання очолив керівник штабу – селищний голова Володимир Андрієць. Було вирішено:

10:46 03.06.2020

НАГОРОДЖЕНО ПОДЯКОЮ!

Працювати начальником Служби у справах дітей Лосинівської селищної ради – нелегка справа, адже начальник несе відповідальність за дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей, дітей, які опинилися в СЖО і контролює дотримання законних прав та інтересів дітей громади.

15:45 29.05.2020