ОНОВЛЕНИЙ ДИЗАЙН

На стіні танцювальної зали Лосинівського Будинку культури з'явилася яскрава «підкова на щастя».

13:29 26.06.2020

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (ІІІ ТУР)

20 червня 2020р. відбувся ІІІ тур футбольної гри Чемпіонату Ніжинського району. Змагання проводилось в смт. Парафіївка Ічнянського району між командами «Агро Трейдер» (м. Ічня) та ФК»Лосинівка»(смт. Лосинівка).

17:00 22.06.2020

ВІДБУЛИСЯ МІТИНГИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Згідно з Указом Президента України,  22 червня проголошено Днем скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. З метою вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, в селищі Лосинівка біля пам’ятника невідомому солдату  та старостинських округах Лосинівської селищної ради відбулися мітинги.

12:18 22.06.2020

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

10:57 22.06.2020

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 42 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 25 червня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

12:24 18.06.2020

ВСТАНОВИЛИ БЕТОННІ СТОВПИ

У селищі Лосинівка по вул. Богословська, працівниками КП «Промінь» було встановлено сім бетонних стовпів для проведення вуличного освітлення та інтернету.

11:39 18.06.2020