ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА З ДЕМОКРАТИЧНОГО ГРОМАДЯНСТВА "ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА"
У 2018 році проходитиме третя хвиля Всеукраїнської Програми з демократичного громадянства «Демократична школа», в який прийме участь команда активістів Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., а саме: Гапоненко Валентини Олексіївни, Махлай Оксани Михайлівни, Тишківської Мар’яни Миколаївни, Шевчуна Романа Васильовича.
ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ "ПІДХІД ДО РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ПРАВАХ ЛЮДИНИ ТА УЧАСТІ МОЛОДІ"
Нещодавно група з Лосинівської ОТГ у складі: Шевчуна Романа Васильовича (спеціаліста з розвитку територій та інвестицій), Макобей Віти Володимирівни (спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради), Опанасенко Ольги Миколаївни (вчитель з географії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.),
СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР АНДРІЄЦЬ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ, УПРАВЛІННЯ ЗЕМЛЯМИ ТА РОЗВИТОК ГРОМАД"
14 грудня в м. Київ проект USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад провів конференцію"Децентралізація, управління землями та розвиток громад". Голова Лосинівської ОТГ Володимир Андрієць та спеціаліст з розвитку територій та інвестицій Роман Шевчун взяли участь у зазначеній конференції, яка була проведена з метою поширення кращих практик та універсальних інноваційних рішень ефективного використання та захисту земель в умовах децентралізації, а також обговорення нових можливостей розвитку територіальних громад із залученням інвесторів.
КЕРУЮЧА СПРАВАМИ ОЛЕНА БОРОВИК ВЗЯЛА УЧАСТЬ У VI НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "РОЗУМОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ"
14 грудня в Чернігові розпочалася VI науково-практична конференція «Розумовські зустрічі», ініціатором якої виступили Сіверський центр післядипломної освіти та Сіверський інститут регіональних досліджень, фонд Ганса Зайделя (Баварія, ФРН).
УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
14 грудня в Лосинівській ОТГ відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.
ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!
14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.Наслідки техногенної аварії були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох мешканців, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.
Черговий суботник
В листопаді місяці 2017 року на території с. Шняківка Лосинівської ОТГ було проведено черговий суботник.









