ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Шановні жителі громади! Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України. Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

14:55 21.08.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ОПИТУВАННІ

Лосинівська об’єднана територіальна громада проходить відбір у Програму DOBRE − проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

16:25 20.08.2020

ГРАЮЧИСЬ НАВЧАЄМОСЬ

«Культура поведінки в громадських місцях» – назва уроку поведінки, що відбувся на базі Шняківської сільської бібліотеки.

15:50 20.08.2020

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «НЕБЛАГОПОЛУЧНА РОДИНА»

Відповідно спільного графіку затвердженого селищним головою  та начальником Ніжинського ВП ГУНП України в Чернігівській області з метою виявлення дітей, які схильні до бродяжництва, попередження дитячої безпритульності та бездоглядності 18 серпня 2020 року працівником служби у справах дітей Лосинівської селищної ради, фахівця із соціальної роботи, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та представником сектору ювенальної превенції Ніжинського ВП ГУНП України в Чернігівській області було проведено профілактичний рейд «Неблагополучна родина» на території Лосинівської ОТГ.

15:45 20.08.2020

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРІ

19 серпня 2020 року в Чернігівському центрі підвищення кваліфікації проходив онлайн-семінар з теми: «Виборче законодавство та його застосування». Від Лосинівської селищної ради участь в семінарі взяли: селищний голова Володимир Андрієць, заступник селищного голови Роман Шевчун, секретар селищної ради  Наталія Кошарна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олена Боровик та старости сіл громади.

15:20 20.08.2020

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 44 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 21 серпня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

14:07 18.08.2020

БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ

В селі Терешківка  роботи з благоустрою продовжуються. Працівниками КП «Промінь» Лосинівської селищної ради  встановлено п'ять сонячних батарей.

15:01 17.08.2020