РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЮТЬ

З метою покращення благоустрою села Терешківка активно продовжуються роботи по приведенню території в належний стан. Зокрема, виконуються роботи по вирубуванню порослі, скошуванні трави на кладовищі, по вулицях села та в центрі села.

10:56 13.08.2020

ПОДЯКА СПОНСОРАМ

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

11:16 07.08.2020

ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЗАКУПЛЕНО БЕЗКОНТАКТНІ ТЕРМОМЕТРИ

До початку  нового навчального року велика увага приділяється закладам освіти Лосинівської селищної ради  Зокрема, за кошти місцевого бюджету для забезпечення регулярного вимірювання температури придбано 4 безконтактних термометрів на суму 5 тис.960 грн..

10:48 07.08.2020

СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ

5 серпня 2020 року в селі Сальне відбувся велопробіг «Стежками рідного краю». У заході взяло участь 30 учасників. І дорослі, і діти отримали велике задоволення від подорожі рідним селом, його околицями.

14:23 06.08.2020

ГОВОРИЛИ ПРО ПІДГОТОВКУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО 2020/2021 Н.Р.

5 серпня 2020 року відбулась позачергова нарада керівників закладів освіти. На нараді були присутні  селищний голова Володимир Андрієць, працівники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради та керівники закладів освіти.

09:31 06.08.2020

ПРИДБАННЯ КВАРЦОВИХ ЛАМП

З метою проведення додаткових заходів щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм в ЗДО «Сонечко» Лосинівської селищної ради  за кошти місцевого бюджету було придбано бактерицидні опромінювачі (кварцові лампи) - 2 шт.на суму 10 тис.730 грн.

06:09 06.08.2020

МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДАВ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОЛОЖЕНЬ ТА ПРАВИЛ ДІЇ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ В КРАЇНІ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов дав детальні пояснення щодо правил дії адаптивного карантину в країні. Він зазначив, що Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та червону “зони”.

08:23 05.08.2020