ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ  ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Щорічно у першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена відповідальна робота із соціального захисту населення. Соціальні працівники щодня несуть тепло, допомогу та підтримку людям котрі її потребують. Їх робота складна і важлива.

15:41 01.11.2019

УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНІЙ ПОЇЗДЦІ ДО СУМЩИНИ

28-30 жовтня 2019 року Чернігівський ЦРМС організував навчальний візит «Розвиток муніципального соціально-культурного простору: трансформація до сучасних потреб громади», який має на меті ознайомити учасників із кращими практиками  розбудови молодіжних громадських просторів, ревіталізації муніципальних об’єктів у Сумській області.

16:30 31.10.2019

В ОБЛАСТІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЩОДО МОЖЛИВОГО ВІДНОВЛЕННЯ КУРСУВАННЯ АВТОБУСІВ НА МАРШРУТАХ НІЖИН – ВАЛЕНТІЇВ, НІЖИН – ПЕРЕЯСЛІВКА, НІЖИН– ЛОСИНІВКА

Відновлення курсування автобусів та зміни у графіку руху транспорту — питання, що розглянули вчора під час чергового засідання Координаційної ради з питань організації пасажирських автоперевезень в Чернігівській області.

09:19 31.10.2019

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Відповідно до розпорядження селищного голови № 61 від 30 жовтня 2019 року розпочати  з 01.11.2019 року опалювальний сезон по закладах освіти і закладах  культури Лосинівської селищної ради .

09:22 30.10.2019

ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ» КОЛЕКТИВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ

28 жовтня 2019 року в Лосинівському будинку культури відбувся  концерт «Пісенні візерунки рідного краю» з нагоди підтвердження звання «Народний аматорський» колектив  Лосинівської ОТГ.

16:24 28.10.2019

САЙТ АМУ

Офіційний сайт Чернігівського  регіонального відділення Асоціації міст України знаходиться за посиланням https://www.auc.org.ua

15:45 24.10.2019