ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Другий місяць осені починається з особливої дати.  01 жовтня 2019 року  в рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, керуюча справами (секретар виконавчого комітету ) Лосинівської селищної ради - Олена Боровик, директор центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради- Лариса Костюченко та соціальні робітники відвідали одиноких людей похилого віку.

10:28 02.10.2019

ДЛЯ  КП«ПРОМІНЬ»  ПРИДБАНО ПОДРІБНЮВАЧ  ГІЛОК

Після кронування, видалення аварійних дерев або роботи працівників РЕМу по населиних пунктах громади залишаються купи гілок. Навали псують вигляд вулиць, на їх прибирання необхідно витратити чимало часу та людської праці. Для полегшення роботи у КП«Промінь»  за кошти місцевого  бюджету придбано подрібнювач гілок – АМ-120БД-К.

09:53 23.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Графік вивезення сміття на жовтень  місяць 2019 року

15:50 20.09.2019

ОБЕРЕЖНО, АМБРОЗІЯ!

Серед небезпечних для здоров’я людини факторів, які викликають алергічні хвороби, значне місце займають рослини, особливо ті, які ростуть біля наших домівок. Однією з найбільш алергенних вважається амброзія полинолистна. Квітковий пилок в період цвітіння амброзії, який припадає на середину серпня і триває аж до жовтня місяця, має надзвичайно високу алергенну дію на організм людини.

15:39 20.09.2019

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 33 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 27 вересня 2019 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

16:50 18.09.2019

76-та річниця визволення Ніжинщини

В Лосинівській громаді відбулися урочистості, приурочені до 76-ї річнці визволення Ніжинщини від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни.

14:46 13.09.2019

Відбулись збори громадян по земельним питанням

12 вересня 2019 року в приміщенні Лосинівського будинку культури відбулось розширене засідання робочої групи по вирішенню питань по використанню земельних ділянок, що передалися в комунальну власність Лосинівській селищній раді.

10:25 13.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

12 вересня 2019 року о 13-00 годині дня в Лосинівському будинку культури відбудуться збори громадян смт.Лосинівка та с.Погребець по розгляду питання використання права на виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

10:40 09.09.2019