ЄДИНА ГРОМАДА! ЄДИНА УКРАЇНА!

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності й по сьогоднішній день. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року. Так, 24 серпня 2021 року Лосинівська громада відзначила 30-ту річницю Незалежності України.

15:07 25.08.2021

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 11 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 26 серпня  2021 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

08:35 25.08.2021

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

18 серпня 2021 року в Лосинівській громаді працювала польсько-українська експертна група зі стратегічного планування розвитку громад у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, за участі програмного асистента Людмили Проценко. Цього разу робоча група працювала у Світанківськівському старостинському окрузі, в приміщенні школи.

08:39 20.08.2021

ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ

13 серпня 2021 року в Лосинівській селищній раді було проведено круглий стіл на тему «Налагодження взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству» за участю Служби у справах дітей Лосинівської селищної ради, представників національної поліції та працівників селищної ради.

12:19 17.08.2021

ПРОГРАМА МЕНТОРСТВА В ДІЇ

Одним з компонентів програми DOBRE є програма Менторства в рамках якої за кожною громадою-учасницею четвертої кагорти (громада-менті) закріплюється громади з 1-3 катогрти, яка виборола право на менторство (громада-ментор). Предстваники громад повинні здійснити візити один до одного, щоб спільно обговорити напрацьовані проекти та програми які ралізовуються, чи плануються до реалізації з обох боків. Для Лосинівської громади ментором стала Миколаївська сільська територіальна громада Дніпропетровської області, яку ми обрали за результатами презентації та онлайн-ознайомлення з їх досвідом роботи.

11:23 17.08.2021

ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ

15:19 16.08.2021

ПРО ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТГ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

На засіданні виконавчого комітету від 30 липня 2021 року головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Таміла Сукач інформувала про стан підготовки закладів освіти громади до нового 2021-2022 навчального року. Були обговорені проблемні питання, намічені шляхи їх вирішення, а також створена комісія з перевірки закладів освіти до початку нового навчального року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Оксани Мелашенко. До складу комісії ввійшли працівники виконавчого комітету селищної ради та Ніжинського управління головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

17:05 12.08.2021

ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА КЕРІВНИКІВ

9 серпня 2021року селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду, на якій були присутні керівники відділів Лосинівської селищної ради. В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань, які потребують вирішення. Начальники структурних підрозділів доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні завдання на поточний тиждень.

17:01 12.08.2021

ПОДЯКА СПОНСОРАМ

Селищний голова Анатолій Стрілець, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та оргкомітет заходу висловлює щиру подяку підприємцям селища, які надали матеріальну допомогу на організацію та проведення Дня селища Лосинівка, а саме:

16:58 12.08.2021

ЛОСИНІВЦІ - 410 РОКІВ

День села чи селища завжди пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. Адже сільське життя ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

16:20 12.08.2021