Дата: від до Скинути

КОЗАЦЬКИЙ КУЛІШ ЗА УЧАСТІ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТА ОСІННЯ ТОЛОКА В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Сьогодні, 12 жовтня 2021 року у Лосинівській громаді пройшли заходи на згуртування мешканців, а також розпочато інформаційну кампанію з представлення «Бюджету для громадян - 2021» та збір пропозицій до бюджету на 2022 рік.

16:55 12.10.2021

СТАРТУЄ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Відповідно до розпорядження селищного голови № 116 від 11 жовтня 2020 року «Про початок опалювального сезону на 2021-2022 року:

16:50 11.10.2021

ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ БЕЗПЕЧНО !

В Україні щороку реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, а з появою коронавірусної хвороби COVID-19 ця кількість стрімко зросла.

15:20 11.10.2021

ТРИВАЄ РОБОТА З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

8 жовтня 2021 року  відбулося останнє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади. Сьогодні польсько-українська експертна група зі стратегічного планування розвитку громад у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, за участі програмного асистента Людмили Проценко працювали в Лосинівці.

16:07 08.10.2021

ПРО ОХОРОНУ ЗДОРОВ'Я МЕШКАНЦІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

6 жовтня консультанти Чернігівського регіонального офісу Програми «ULEAD з Європою» Ірина Кудрик та Олександр Мельник провели онлайн консультацію для працівників виконавчого апарату Лосинівської селищної ради на тему «Обов’язок органу місцевого самоврядування – забезпечити охорону здоров’я мешканців  Лосинівської громади: фінансування програм, закладів та заходів».

13:12 07.10.2021

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ОНЛАЙН

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua.

08:21 04.10.2021

ОСВІТЯНСЬКА РОДИНА ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Щороку в першу неділю жовтня ми маємо гарну нагоду привітати із професійним святом усіх працівників освіти. Важко оцінити той вклад, який внесли у становлення особистості кожного з нас вихователі та вчителі.

16:40 01.10.2021

З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

16:37 01.10.2021