ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ БЕЗПЕЧНО !

16:15 17.09.2021

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

16 вересня 2021 року до Лосинівської громади завітала польсько-українська експертна група зі стратегічного планування розвитку громад у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, за участі програмного асистента Людмили Проценко. Цього разу робоча група працювала у Галицькому  старостинському окрузі, в приміщенні інформаційно-дозвілєвого простору.

12:49 17.09.2021

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Щиро вітаю  усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної з професійним святом - Днем рятувальника! Щороку вересень приносить для вас приємний святковий день, нагадуючи що ваша професія об’єднує сильних духом людей, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

10:18 17.09.2021

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 12  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 21 вересня  2021 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

17:22 15.09.2021

СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

Безжальне колесо Другої світової війни, яке прокотилося українською землею, залишило за собою розруху і безліч людських жертв. Проте навіть час не в змозі стерти з нашої пам’яті згадку про ті страшні події.

14:53 15.09.2021

В НАШІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИСЯ ПЕРШІ ІНФОРМАЦІЙНО - ДОЗВІЛЛЄВІ ПРОСТОРИ

Протягом року Лосинівська громада активно співпрацює з програмою DOBRE – Децентралізація Приносить Кращі Результати та ефективність, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку.

17:33 10.09.2021

ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ БЕЗПЕЧНО !

В Україні щороку реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, а з появою коронавірусної хвороби COVID-19 ця кількість стрімко зросла. За весь час пандемії у нашій державі захворіло близько 2,3 млн осіб, з яких понад 52 тис., на жаль, не змогли її подолати. Вакцинація — найдієвіший спосіб зупинки пандемії. Будь-яке щеплення у сотні разів безпечніше, ніж захворювання, від якого воно захищає. Вакцина не впливає негативно на імунітет, а зміцнює його і змушує працювати більш активно й продуктивно.

17:13 08.09.2021

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «УРОК»

З метою виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до навчання триває проведення профілактичного рейду «Урок» у 2021 році» на території Лосинівської територіальної громади.

17:23 07.09.2021

ВІДБУЛАСЬ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Робочий тиждень розпочався плануванням роботи на щотижневій нараді під керівництвом селищного голови Анатолія Стрільця, за участю працівників виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

12:35 06.09.2021