ВИСАДИЛИ ДЕРЕВА

До Дня визволення України від фашистських загарбників працівники освіти і культури Лосинівки зібралися в новоутвореному парку, що поблизу школи. Дружно взялися за робочий інвентар і досадили пустуючі місця молоденькими липами, якими забезпечив селищний голова Анатолій Стрілець.

14:39 25.10.2021

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Робочий тиждень розпочався плануванням роботи на щотижневій нараді, яку провів селищний голова Анатолій  Стрілець, за участю керівників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

11:57 25.10.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

22 жовтня 2021 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

16:30 22.10.2021

ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ

За сприяння Інституту Політичної Освіти в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE) депутати Лосинівської селищної ради з 21 по 23 жовтня 2021 року в м.Чернігів приймають участь у навчальному семінарі для депутатів місцевих рад на тему: «Бюджетні відносини, стратегічне мислення, комунікація».

13:09 22.10.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року, під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулось засідання 13 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 13 депутатів, на розгляд було винесено 216 питань порядку денного. Кожне – по-своєму важливе та значуще, адже стосується тієї чи іншої сфери діяльності громади та життя її мешканців.

17:00 19.10.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Усі ми знаходимось у нелегких умовах, які нам диктує наступ пандемії коронавірусу. З великим занепокоєнням змушений повідомити, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 в громаді погіршується. Так, за останній тиждень - плюс 22 підтверджених випадки по Лосинівськійгромаді, хворих – 46.

14:46 18.10.2021

ВКЛОНИЛИСЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ

В день, коли вся Україна вшановує захисників та захисниць її незалежності, керівництво Лосинівської територіальної громади віддали данину шани та поваги воїнам, які загинули в АТО – Сергію Петрику та Сергію Барану.

18:14 14.10.2021

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНІ

В багатому на подвиги літописі українського воїнства було безліч битв і дат, гідних стати святом, проте, ще з козацьких часів День Покрови Пресвятої Богородиці був святом захисників Вітчизни козацькою Покровою.

18:00 14.10.2021

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 13 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 19 жовтня  2021 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

12:21 14.10.2021

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні жителі громади! Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!14 жовтня – це свято, у якому переплелися давні українські традиції та сучасність.

09:45 14.10.2021