ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія  Стрільця. У ході засідання заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

17:34 30.09.2021

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

29-30 вересня вшановуються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених нацистськими окупантами у Бабиному Яру (29–30 вересня 1941 року).

14:34 29.09.2021

ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

27 вересня 2021 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради. В ході проведення робочої наради присутні розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності громади, що потребують вирішення. Керівники структурних підрозділів доповіли про основні завдання на поточний тиждень.

14:48 27.09.2021

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2021 РОКУ

Лосинівська об’єднана територіальна громада утворена відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у грудні 2016 року.  До складу громади входить 20 населених пунктів, об’єднані в 9 старотатів та уентральна садиба смт. Лосинівка.

11:54 27.09.2021

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Лосинівської територіальної громади! Кожного року в останню неділю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля.

16:01 24.09.2021

ЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ЧІТКО ТА ЗВАЖЕНО

Сьогодні, 21 вересня  2021 року, під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулось засідання 12 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, на розгляд було винесено 138 питань порядку денного.

17:23 21.09.2021

ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ БЕЗПЕЧНО !

В Україні щороку реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, а з появою коронавірусної хвороби COVID-19 ця кількість стрімко зросла.

16:15 17.09.2021

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

16 вересня 2021 року до Лосинівської громади завітала польсько-українська експертна група зі стратегічного планування розвитку громад у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, за участі програмного асистента Людмили Проценко. Цього разу робоча група працювала у Галицькому  старостинському окрузі, в приміщенні інформаційно-дозвілєвого простору.

12:49 17.09.2021