Дата: від до Скинути

ЯКЩО У «ЄДИННИКА» ЗМІНИЛОСЯ ПРІЗВИЩЕ АБО АДРЕСА НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ЗМІНИ І ДО РЕЄСТРУ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Якщо у платника єдиного податку змінилося прізвище, ім’я, по батькові або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) необхідно подати до контролюючого органу заяву протягом місяця з дня виникнення таких змін (п. 298.4 ст. 298 ПКУ).

13:49 10.04.2019

ЗА ЯКИЙ СПАДОК ДОВЕДЕТЬСЯ СПЛАТИТИ ПОДАТКИ?

Необхідно знати, що у разі отримання спадщини від родичів, що не відносяться до  членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, наприклад, рідного дядька, тітки чи інших фізичних осіб, виникає обов’язок сплати податку на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. від вартості успадкованого.

13:48 10.04.2019

У БЕРЕЗНІ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ЗІБРАНО МАЙЖЕ НА 46 МЛН.ГРН.БІЛЬШЕ ПОДАТКОВИХ ПЛАТЕЖІВ, НІЖ ТОРІК

За березень 2019 року по Чернігівській області до бюджетів усіх рівнів зібрано 829 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Досягнуто приросту до відповідного періоду минулого року майже на 6 відс. або на 46 млн гривень.

13:41 10.04.2019

ВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ З СЕЛА ШНЯКІВКА

26 березня  відзначила своє 80-ліття жителька с.Шняківка Білан Марія Іванівна. Це доброзичлива людина, хороша господиня, котра своєю працею і чуйним ставленням до людей заслужила шану і повагу від мешканців села.

11:06 27.03.2019

ВСТАНОВЛЕНО ПАНДУС

За підтримки мешканців громади Володимира Опанасенка, Романа Яременка та при участі працівників КП «Промінь» біля Лосинівського будинку культури  встановлено новий пандус для зручного пересування людей з особливими потребами.

15:23 26.03.2019

ЖІНКА – ДЖЕРЕЛО ЛЮБОВІ

23 березня 2019 р. в колонній залі  Київської міської державної адміністрації  відбувся ІІІ обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові».

14:25 26.03.2019

ЧИ ВПЛИВАТИМЕ РОБОТА НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ НА РОЗМІР СУБСИДІЇ АБО ПЕНСІЇ?

Робота членів виборчих комісій, котрі виконують свої повноваження у виборчій комісії на платній основі, а також членів виборчих комісій (зокрема пенсіонерів та осіб, які тимчасово не працюють) у день виборів, у день повторного голосування та дні встановлення підсумків голосування оплачується у визначеному Кабінетом Міністрів України розмірі та в порядку, визначеному Центральною виборчою комісією, за рахунок коштів Державного бюджету України, що надаються на підготовку та проведення виборів.

16:16 21.03.2019