НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР У  ШАТУРСЬКОМУ НВК «ЗНЗ-ДНЗ»І-ІІ СТУПЕНІВ

05 лютого 2019 року педагогічний колектив Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ»І-ІІ ступенів Лосинівської селищної ради радо зустрів гостей на районному семінарі для вчителів початкових класів з теми: «Стан забезпечення освітнього процесу в 1 класі Нової української школи».

10:12 07.02.2019

Особливості  перерахунку пенсій по втраті годувальника, яка призначається членам сімей військовослужбовців

З 01.01.2018 було проведено перерахунок пенсій згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільненні з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» пенсіонерам пенсії яким призначено відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», в тому числі перераховані пенсії і тим особам, які отримують пенсію в разі втрати годувальника.

09:13 06.02.2019

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості повідомляє: 05 лютого 2019 року з 9:00 до 11:00 в приміщенні Лосинівської селищної ради юрисконсультом Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості буде проводитися прийом громадян для надання консультацій з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття.

12:11 31.01.2019

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПРИУРОЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ  КРУТ

29 січня в Україні вшановують пам'ять патріотів, які більше  сто років тому, у 1918 році, прийняли нерівний бій поблизу залізничної станції Крути з удесятеро більшою більшовицькою армією та утримали наступ ворога на Київ.

09:45 31.01.2019

КУБОК З ГАНДБОЛУ

26 січня на базі Ніжинського агротехнічного інституту відбулися змагання за Кубок району з гандболу.

09:17 31.01.2019