МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ

В Україні вводиться в дію монетизація пільг і субсидій. Вже весною споживачі комунальних послуг, а близько 70 % з них пенсіонери,  отримають субсидії у вигляді грошей.

09:29 22.02.2019

ВОЛЕЙБОЛЬНІ ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ

19 лютого 2019 року на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання з волейболу серед школярів.

09:26 21.02.2019

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 27 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 28 лютого 2019 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

15:55 19.02.2019

ВШАНУВАННЯ ВОЇНІВ - АФГАНЦІВ

Минуло 30 років з того часу, як в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу. Ця війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

09:09 19.02.2019

ЛИЖНІ ГОНКИ

15 лютого цього року на стадіоні м. Ніжин відбулися змагання за кубок Ніжинського району з лижних гонок, який був присвячений 30-й річниці з дня виведення радянських  військ з Демократичної республіки Афганістан.

16:43 18.02.2019

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

14 лютого цього року спортивна зала Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. не пустувала без гостей та учасників спортивних змагань, адже спорт це життя, покращення свого здоров’я й підняття настрою.

15:58 18.02.2019

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Що таке кохання? Яке воно, як розрізнити його від усіляких «копій» і «підробок»? . Кохання... Воно для кожного своє, воно на стільки різне й щоразу неповторне, що йому не можна дати чіткого визначення…

15:35 15.02.2019