ОБГОВОРЮВАЛИ  ПЛАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

24 січня 2019 року в приміщенні Лосинівської селищної ради відбулося засідання робочої групи з обговорення Плану соціально-економічного розвитку  Лосинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки.

16:10 25.01.2019

НАВЧАННЯ ВІД ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ТА ДІЮЧИХ ДЕПУТАТОК МІСЦЕВИХ РАД

Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками, до участі в навчальному семінарі «Жінки в політиці» в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

12:29 25.01.2019

ДОПОМОГА ШКОЛІ

В ніч з 20 на 21 січня в Сальненському НВК стався прорив теплотраси. Навчальний заклад залишився без опалення.

14:31 24.01.2019

ЗИМОВИЙ КУБОК МИСЛИВСЬКИХ ТРАДИЦІЙ-2019

19 січня 2019 року вдруге в мисливських угіддях біля села Сальне Лосинівської ОТГ відбулися міжобласні змагання з мисливського біатлону –  « Зимовий кубок мисливських традицій – 2019″.

09:14 24.01.2019

БЕЗКОШТОВНІ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ ОТГ

У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

09:04 24.01.2019

ВІДБУЛИСЯ ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня цього року Україна відзначила 100-річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки 1919 року мав вирішальне значення для становлення української соборної держави. Він утвердив у наших серцях єдність, свободу та незалежність!

11:42 23.01.2019

ВИСТАВКА-ЯРМАРОК "НАСІННЄВИЙ ЧЕЛЕНЖ"

26 січня на базі університету «Україна» за адресою м. Київ, вул. Львівська 23, корпус 2 відбудеться виставка-ярмарок «Насіннєвий челендж». Виставка, в першу чергу, буде сприяти збереженню та поширенню насіння і розсади автентичних, зникаючих, унікальних для України культур та сортів рослин.

08:48 23.01.2019

КАР'ЄРНІ РАДНИКИ: ХТО ВОНИ?

Із перших днів нового року у центрах зайнятості України працюють кар’єрні радники, котрі не тільки забезпечують сервісне обслуговування безробітних, поєднуючи їхні інтереси, реальні знання та професійні навички з вимогами сучасного ринку праці, але й визначають для кожного відвідувача конкретний шлях повернення до трудової діяльності.

09:14 21.01.2019