ШКОЛЯРІ МАЛЮВАЛИ СВОЮ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ

З кожним роком профорієнтаційна робота займає все важливіше місце серед послуг, які можна отримати у службі зайнятості. Особливо важливо допомогти у виборі професії молоді, яка готується вийти у самостійне трудове життя. В першу чергу, такою роботою важливо охопити старшокласників. Але розпочинати її треба набагато раніше.

14:39 23.11.2018

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Шановні мешканці громади! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який корінним чином перевернув свідомість українського народу, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінив хід української історії!

08:51 21.11.2018

105 РОКІВ ПОДАРОВАНІ БОГОМ

16 листопада 2018 року виповнилось 105 років найстаршій жительці селища Лосинівка –  Катерині Лаврівні Ременюк.Цій привітній та оптимістичній  жінці довелось побачити все: і війну, і голод, і перемогу.

16:02 16.11.2018

ПОДЯКА СПОНСОРУ

Селищний голова Володимир Андрієць, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф висловлює

08:29 16.11.2018

ПРЕДСТАВНИКИ ОТГ ЧЕРНІГІВЩИНИ ДІЗНАЛИСЯ ЯК СТВОРЮВАТИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ КООПЕРАТИВИ

Що таке СОК - тепер точно знають учасники семінару «Створення та діяльність сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК)», який 13-14 листопад проводив  Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

12:44 15.11.2018

ГОЛОВА ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИР АНДРІЄЦЬ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

12 листопада 2018 року, в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) під головуванням Президента України Петра Порошенка відбудбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку. Взяв участь у цьому засіданні голова селищної ради Володимир Андрієць.

17:10 13.11.2018