ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕННЯ

За дорученням Чернігівської облдержадміністрації Управління капітального будівництва розглянуло звернення мешканців смт.Лосинівки та с.Погребець щодо необхідності  проведення ремонту автомобільної дороги  загального користування місцевого значення О251203 "Талалаївка - Лосинівка".

15:21 20.09.2018

ЕКСПЕРТИ  ВІДВІДАЛИ  ГРОМАДУ

19 вересня 2018 року Лосинівська об’єднана територіальна громада приймала експертів з Польщі  у рамках  україно-польського Проекту "Впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Захіної України".

12:58 20.09.2018

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ НІЖИНЩИНИ

В Лосинівській громаді відбулися урочистості, приурочені  до 75-ї річнці визволення Ніжинщини від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни.

15:54 14.09.2018

ПОДЯКА СПОНСОРУ

Селищний голова Володимир Андрієць, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

11:27 12.09.2018

ВПЕРШЕ В ЛОСИНІВЦІ ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА

07 вересня 2018 року на центральному стадіоні селища Лосинівка вперше відбулася Спартакіада серед державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, депутатів районної, сільських рад, працівників соціальної сфери Ніжинського району, Вертіївської та Лосинівської селищної ради.

09:34 10.09.2018

І ЗНОВУ ДЗВІНОК ПОКЛИКАВ НА УРОК

03.09.2018 року у школах громади відбулися святкові лінійки з нагоди Дня Знань. Цього року вперше за парти сіло 47 першокласників.Урочиста атмосфера творення Нової Української Школи лунала у всіх закладах освіти.

12:51 04.09.2018