УВАГА! КОНКУРС

Оголошено конкурс  (з 20 липня 2018 року) на заміщення вакантних посад у структурні підрозділи виконавчого комітету Лосинівської ОТГ.

15:09 20.07.2018

ПОДЯКА СПОНСОРУ

Селищний голова Володимир Андрієць, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

14:35 17.07.2018

КОМАНДА РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

13 липня  на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту в Чернігові відбулася XVIII обласна літня спартакіада серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

11:13 16.07.2018

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА

Шановні бухгалтери Лосинівської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

08:59 16.07.2018

НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЗАСТЕРІГАЄ

Заробітна плата в «конвертах», ухилення від сплати податків, робота без оформлення трудових відносин – на сьогоднішній день це насущні проблеми економіки країни, які мають глибокі корені й руйнують суспільство із середини.

16:30 11.07.2018

ГОВОРИЛИ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

4 липня з робочим візитом до Лосинівської об’єднаної територіальної громади завітала Ніна Подкользина– радник з питань муніципальних послуг Чернігівського  Центру розвитку місцевого самоврядування.

10:16 05.07.2018

УВАГА! ЗМІНЕНО РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДОХОДІВ ДО ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ  БЮДЖЕТІВ

УВАГА! ЗМІНЕНО РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДОХОДІВ ДО ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Головне управління Державної казначейської служби України в області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

15:07 03.07.2018

ПОВЕРНУЛИСЬ НАШІ  ЗАХИСНИКИ

ПОВЕРНУЛИСЬ НАШІ ЗАХИСНИКИ

З 13 по 27 червня 2018 року в селищі Гончарівське Чернігівського району пройшли експериментальні навчальні збори резервістів другої черги на базі новоутвореної бригади територіальної оборони. У навчаннях взяли участь 8 військовозобов’язаних з Лосинівської ОТГ  на чолі з селищним головою Володимиром Андрійцем, а саме: Микола Окостень, Руслан Заболотній, Олександр Талалаївський, Григорій Хіміч, Микола Лаврінець, Григорій Яременко, Анатолій Пігнастій.

12:54 27.06.2018