ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

23 червня відбулося традиційне свято – випускний вечір.  В Лосинівській ОТГ випускний вечір святкували  в двох загальноосвітніх навчальних закладах  в Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. та в  Сальненському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.

17:37 25.06.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

В місті Скадовську Херсонської області з 18 по 21 червня 2018 року проводилися Всеукраїнські змагання з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. Захід пройшов  під девізом «Хто ти, майбутній чемпіон?».

12:35 25.06.2018

ВІТАЄМО З  55-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

ВІТАЄМО З 55-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

25 червня відзначає 55-річний ювілей Наталія Іванівна Ващенко,  викладач хореографії  Ніжинської районної дитячої  школи мистецтв Лосинівського філіалу!

11:06 25.06.2018

ВІТАЄМО З  60-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

25 червня відзначає 60-річний ювілей головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Іван Іванович Бондар!

09:54 25.06.2018

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МОЛОДІ

Шановна молодь Лосинівської громади!  Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді .Молодість - це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення.

13:03 23.06.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ ФІНАНСІВ,  БЮДЖЕТУ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ, БУДІВНИЦТВА,ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ ПРИРОДИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ, БУДІВНИЦТВА,ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ ПРИРОДИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ

У ході підготовки до пленарного засідання 21(позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради 22 червня 2018 року відбулося засідання постійних комісій планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань містобудування,будівництва, врегулювання земельних відносин та охорони природи.

12:50 23.06.2018

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року  №1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

09:14 22.06.2018

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь  у пленарному засіданні 21 позачергової сесії 8 скликання, яка відбудеться  26 червня о 13:00 годині у залі засідань Лосинівської селищної ради.

16:56 21.06.2018