ВІТАЄМО СТРІЛЬЦЯ АНАТОЛІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ

Шановний Анатолію Олексійовичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

11:14 13.08.2018

РЕМОНТ ДОРОГИ  В СЕЛІ ШАТУРА

В селі Шатура  Лосинівської об’єднаної територіальної громади проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття по  вул.Шевченка.

15:21 09.08.2018

УВАГА! РОБОТА

Товариству з обмеженою відповідальністю "Лосинівський маслосирзавод" терміново  потрібен на роботу менеджер із збуту (по продажам).

12:17 03.08.2018

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь  у пленарному засіданні 22 позачергової сесії 8 скликання, яка відбудеться  14 серпня  о 13:00 годині у залі засідань Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 10 серпня о 12:00 годині.

10:11 03.08.2018

ПОДЯКА СПОНСОРУ

Селищний голова Володимир Андрієць, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

15:36 31.07.2018

300 РОКІВ СЕЛУ САЛЬНЕ

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Сальне є тим населеним пунктом Лосинівської об'єдноної  територіальної громади, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.

09:44 24.07.2018

ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАД ЧЕРНІГІВЩИНИ ДІЗНАЛИСЬ ПРО РОЗВИТОК КООПЕРАТИВНОГО  РУХУ

З 17 по 19 липня представники ОТГ Чернігівської області вивчали розвиток кооперативного руху на Тернопільщині. Навчальний візит був організований Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

14:34 23.07.2018

УВАГА! КОНКУРС

Оголошено конкурс  (з 20 липня 2018 року) на заміщення вакантних посад у структурні підрозділи виконавчого комітету Лосинівської ОТГ.

15:09 20.07.2018

ПОДЯКА СПОНСОРУ

14:35 17.07.2018

КОМАНДА РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

13 липня  на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту в Чернігові відбулася XVIII обласна літня спартакіада серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

11:13 16.07.2018