І ЗНОВУ 100 - РІЧНИЙ ЮВІЛЯР

4 жовтня відзначає свій 100-річний ювілей Харитина Миколаївна  Пономаренко, мешканка села Леонідівка Ніжинського району Чернігівської області.

14:42 04.10.2018

ПОДЯКА СПОНСОРУ

Селищний голова Володимир Андрієць, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф висловлює

14:23 04.10.2018

МИ ПРОТИ НЕНАВИСТІ ТА ЖОРСТОКОСТІ

2 жовтня відзначається  Міжнародний день ненасильства. До Міжнародного дня ненасильства був проведений інформаційно-просвітницький захід «Ми проти ненависті та жорстокості», на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.,який підготували Віта Макобрей (начальник служби у справах дітей Лосинівської селищної ради) та Жанна Лаврінець (соціальний педагог Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.).

16:49 02.10.2018

ПРЕДСТАВНИКИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ У МІСТІ ДНІПРО

27 – 29 вересня 2018 року  у місті Дніпрі відбувся фінал ХV Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності». В ньому взяли участь і представники Лосинівської ОТГ: учителька історії Лосинівської ЗОШ І – ІІІ ст. Ніна Дмитрівна Авраменко, учителька географії Шатурського НВК І – ІІ ст. Тетяна Миколаївна Рубан, учениця 10 класу Лосинівської ЗОШ І – ІІІ ст. Анна Дей.

15:38 02.10.2018

СТАЛИ ГОСПОДАРЯМИ ЗЕМЛІ

На початку цього року Уряд України оприлюднив механізм, який у межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад:

11:01 28.09.2018