ПАМ'ЯТКА

(витяг з нормативно-правових актів у сфері поводження з пестицидами та агрохімікатами)  для населення, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власників дачних та індивідуальних господарств

09:51 14.06.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ВІДРОДЖЕННЯ СЕЛА, ЙОГО ДУХОВНОСТІ І КУЛЬТУРИ"

У червні в с.Піски Бахмацького району на Чернігівщині щорічно проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Відродження села, його духовності і культури». Програма фестивалю дуже цікава, різноманітна, насичена. Одним словом – захоплююча.

15:24 11.06.2018

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Ось і настала найулюбленіша пора року кожного школяра - довгоочікуване літечко. Час, коли нарешті можна відпочити від навчання, на певний час забути про уроки й насолоджуватися безтурботними, сонячними митями дитинства.

14:41 11.06.2018

ПЕРЕХІДНИЙ КУБОК ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ

Літо – час для нових звершень та перемог! В цьому ми всі переконалися, відкривши 09 червня 2018 року змагання по футболу на Перехідний Кубок Лосинівської об’єднаної територіальної громади! Справедлива, запекла боротьба за головний приз була між командами:

21:58 09.06.2018

ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ - СЕМІНАР

05 червня 2018 року в.о. начальника ЖКХ - Шевчун Роман  разом із начальником місцевої пожежної охорони Олексієм Назаренком провели зустріч-семінар на тему«Дотримання правил пожежної безпеки у зв'язку з настанням пожежонебезпечного періоду»! Слухачами були старости сіл та представники бюджетних установ Лосинівської ОТГ.

14:15 07.06.2018

ЗВІТ ПРО ВИТРАЧЕНІ КОШТИ, ЯКІ БУЛИ ЗІБРАНІ НА ПРОВЕДЕННЯ «ДНЯ СЕЛИЩА» 27 ТРАВНЯ 2018 РОКУ

Благодійні внески були внесені фізичними - особами підприємцями, керівниками організацій, установ,  підприємств  небайдужими мешканцями нашої громади на загальну суму: 44 900 (сорок чотири тисячі дев’ятсот) грн.  З них було використано:

15:30 04.06.2018

УВАГА!

З настанням пожежнонебезпечного періоду  різко зростає ймовірність загорання  сільгоспугідь, лісів та торфовищ.Основними причинами виникнення пожеж в агропромисловому комплексі є сукупність погодних факторів, недотримання правил пожежної безпеки та планів дій щодо пожежного захисту у літній період.

12:27 31.05.2018

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь  у пленарному засіданні 20 позачергової сесії 8 скликання, яка відбудеться  31 травня о 13:00 годині у залі засідань Лосинівської селищної ради.

17:24 29.05.2018

ДЕНЬ СЕЛИЩА

Майже в кожному населеному пункті традиційно святкують щорічно свій День села.Так і в нашому мальовничому селищі Лосинівка 27-го травня в День Святої Трійці вперше відсвяткували «День селища».

17:17 29.05.2018