ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

11 травня 2021 року  відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів  селищний голова Анатолій Стрілець. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

14:04 11.05.2021

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, І 76-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

У ці травневі дні Україна відзначає День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних людей-справжніх героїв, які стояли на фронтах, які підтримували тил та тримали лінію оборони, які вірили в перемогу.

13:44 11.05.2021

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дорогі жінки, любі наші матері! У ці травневі дні ми відзначаємо День матері. Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері.

08:30 08.05.2021

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 76-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні ветерани війни, учасники бойових дій, жителі громади! 8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 76-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

16:00 07.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області оголошує конкурс на посаду директора Шатурського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний заклад» І-ІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області та Сальненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний заклад» І-ІІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області

10:01 07.05.2021

ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

05 травня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів щотижневу робочу нараду з працівниками  виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

15:51 05.05.2021

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дорогі мешканці  громади! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям.

15:20 30.04.2021

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

До уваги населення громади! На засіданні виконавчого комітету від 28.04.2021 року було прийнято рішення № 113  «Про шкідливість використання штучних квітів в місцях поховання, біля пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків на території Лосинівської селищної ради».

14:09 30.04.2021

У ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР – ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

До Великодніх свят було оголошено провести завершення робіт по благоустрою на території  Лосинівської ТГ . Сьогодні, працівники Лосинівської селищної ради  на чолі з селищним головою Анатолієм Стрільцем, активно долучились до проведення чистого четверга на прилеглій території.

13:51 29.04.2021