В ЛОСИНІВСЬКІЙ ТГ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОПИТУВАННЯ

В рамках співпраці з Програма DOBRE  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» з 12 травня по 24 травня в Лосинівській ТГ буде проводитися опитування  на тему: «Визначення пріоритетних послуг».

17:07 18.05.2021

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

18 травня - найбільш трагічна сторінка в історії кримськотатарського народу. Розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину, а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

12:20 18.05.2021

РОБОТА НАД ПРОЕКТАМИ МЕР ТРИВАЄ

З метою вивчення ситуації на місцях, в рамках програми «DOBRE» («Децентралізація приносить кращі результати») Лосинівську територіальну громаду відвідав консультант програми з напрямку «Місцевий економічний розвиток» Петро Лазарчук.

11:59 18.05.2021

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ОЦІНКИ СПРОМОЖНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Сьогодні з робочим візитом до Лосинівської селищної ради завітала старший програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова . Мета її візиту- презентація  результатів оцінки спроможності місцевого самоврядування (РМСІ).

16:46 17.05.2021

ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНИКА УСТИНІЇ ПЕТРЕНКО

14 травня 2021 року вперше відзначається День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Саме цього дня в Шатурському старостинському окрузі  відбулося відкриття пам'ятника на могилі  місцевої жительки - Праведниці народів світу, Устинії Петренко.

21:13 14.05.2021

ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ ЗАНЯТТЯ В ШКОЛАХ

Відповідно до навчальної програми з предмета «Захист України» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки від 04.11.2020 № 1377, з метою закріплення військових умінь, знань і навичок, одержаних учнями на заняттях, підвищення рівня військово-патріотичного виховання учнів, 07.05.2021, 11.05.2021 та 12.05.2021року випускники 11 класів закладів загальної середньої освіти Лосинівської територіальної громади пройшли  навчально-польові заняття із предмета "Захист України".

09:40 14.05.2021

НАВЧАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

12 травня, у Ніжинському районі розпочались планові навчальні збори військовозобов’язаних оперативного резерву. Під час навчань територіальної оборони відпрацьовуватимуться питання спроможності місцевих органів влади та органів військового управління до формування загонів територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань.

09:16 13.05.2021

ПЕРЕЛІК ТЕРИТОРІЙ, ЗАКРІПЛЕНИХ ЗА ПІДПРИЄМСТВАМИ, УСТАНОВАМИ, ОРГАНІЗАЦІЯМИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Кожному з нас приємно жити в чистих та затишних населених пунктах. З настанням весни проводяться роботи з благоустрою, але не варто забувати , що ці роботи повинні проводитися не тільки навесні, але й протягом всього року.

09:00 13.05.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Інформуємо вас про планові навчальні збори з територіальної оборони.  Зборові заходи організовуються з метою  формування і підготовки підрозділів територіальної оборони (ТрО) Ніжинського району до виконання відповідних завдань ТрО щодо контролю населених пунктів, посилення і захисту державного кордону, охорони і оборони визначених об’єктів, боротьби з ДРГ в Ніжинському районі.

15:43 12.05.2021