ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 8 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 03 червня  2021 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 03 червня  2021 року о 11:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

13:49 31.05.2021

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

31 травня 2021 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада.

13:47 31.05.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 28 травня 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця.

16:03 28.05.2021

МОЛОДІЖНІ ІДЕЇ

В рамках програми "DOBRE" проводиться опитування "Молодіжний працівник ТГ". Просимо підтримати ідеї молоді. Перейдіть за посиланням і віддайте свій голос за один проєкт, який на вашу думку має бути реалізованим в громаді за підтримки програми"DOBRE".

14:46 28.05.2021

ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ НАШІ ЗАХИСТНИКИ ПІСЛЯ ДВОТИЖНЕВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ

Завершились планові навчальні збори військовозобов’язаних оперативного резерву, які тривали з 12 по 26 травня 2021 року. На відповідні планові збори  були залучені понад 300 резервістів, серед них і чоловіки  Лосинівської ТГ на чолі з селищним головою Анатолієм Стрільцем.

14:51 27.05.2021

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОТРЕБ МОЛОДІ ГРОМАДИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Робота з молоддю зараз чи не найцікавіша сфера. Необхідно створити умови для того, щоб молодь лишалася в громаді.  З 26 квітня по 20 травня 2021 року проводилося опитування, щодо потреб молоді в громаді. В результаті було опитано 194 особи з урахуванням вікових груп.

16:06 26.05.2021

В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ ОПИТУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ

Наразі завершується опитування громадської думки жителів громади щодо визначення пріоритетних послуг, яке розпочалось 12 травня цього року. Опитування має на меті охопити 400 респондентів з усіх населених пунктів громади де кількість населення складає більше 0,5% від загальної кількості населення громади, щодо послуг якими користуються жителі громади і якими вони б хотіли скористатись.

09:13 26.05.2021

ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ТРЕНІНГУ З МЕР

Днями в Чернігові відбувся дводенний семінар «LED BOOST», організований в рамках програми DOBRE для громад-партнерів Програми. Учасники семінару, а це були 2 особи від кожної громади, які представляли владу та місцевий бізнес, спільно з командою DOBRE та консультантами Програми отримали знання про підходи та інструменти місцевого економічного розвитку, опрацювали конкретні виклики МЕР у кожній громаді та обговорили конкретні ідеї для проектів.

08:56 26.05.2021

VODAFONE- УЖЕ В САЛЬНОМУ

Сьогоднішній день для мешканців села Сальне та сусідніх сіл став знаменний, адже сьогодні в селі велика подія - введено в експлуатацію базову станцію мобільного стільникового зв’язку Vodafone.

15:39 21.05.2021