«МОЄ РІДНЕ СЕЛО!» - ДЕНЬ СЕЛА ДАНИНА

День села – особливе та важливе свято, яке об’єднує всіх, хто його любить, шанує та доглядає за ним. Невеличке, мальовниче та красиве село Данина, яке має зелені вулиці, красиві садиби, а головне – родючі землі та  трудолюбивих людей сьогодні святкувало День села.

21:04 26.06.2021

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ В ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Сьогодні, в такий теплий та сонячний червневий день  в двох загальноосвітніх навчальних закладах Лосинівській ОТГ, а саме:  Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. та в  Сальненському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. відбулися випускні свята.

20:31 25.06.2021

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВИПУСКНИМ ДНЕМ

Дорогі випускники! Сердечно вітаю вас із закінченням школи, із першим випускним балом. Сьогодні у вас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Вами пройдено надзвичайно важливий етап життя.

08:49 25.06.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 24 червня  2021 року, відбулось засідання виконавчого комітетуЛосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця.  На порядок денний винесено 21 проєкт рішення.

17:38 24.06.2021

ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Сьогодні, 22 червня  2021 року  селищний голова Анатолій Стрілець,  провів щотижневу робочу нараду. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

12:20 22.06.2021

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

10:04 22.06.2021

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Шановні мешканці нашої громади! Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею! Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої подвір’я та оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

17:55 18.06.2021

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 9 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 30 червня  2021 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 30 червня  2021 року о 11:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

16:44 18.06.2021