ВИПУСКНИЙ БАЛ

4 червня  відбувся випускний бал для учнів 4 класу Лосинівської ЗОШ I-III ступенів. Чотири роки тому, вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні - відсвяткували свій перший випускний. Зовсім нещодавно, ці учні починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів.

17:05 04.06.2021

МЕХАНІЗМИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ В ГРОМАДІ: НАВІЩО ПОТРІБНІ І ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ

Як ефективніше використовувати механізми участі в громаді та більше залучати людей до управлінських процесів — детально розбирали на тренінгу «Механізми громадської участі», що відбувся 4 червня в межах компоненту Програми DOBRE  «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області».

15:34 04.06.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ПО ВИЗНАЧЕННЮ ПРІОРИТЕТНИХ ПОСЛУГ

У Лосинівській ТГ завершилося проведення опитування населення про «Пріоритетні послуги». Кількість опитуваних від кожного населеного пункту визначалася шляхом співвідношення загальної кількості жителів територіальної громади та жителів кожного населеного пункту. Загалом було опитано 404 респонденти.

15:07 04.06.2021

ВІДБУЛАСЯ 8 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

03 червня 2021 року відбулося засідання 8 (позачергової ) сесії 8 скликання  під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця. У пленарному засіданні взяло участь 17 депутатів селищної ради. На порядок денний винесено 138 проектів рішень, які стосувалися бюджетних, майнових та земельних питань.

21:09 03.06.2021

ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У НАПРЯМКУ ТВОРЧОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ 2020-2021Н.Р.

У 2020-2021 навчальному році  Центр дитячої та юнацької творчості надавав освітні послуги, створював умови для духовного, творчого, інтелектуального, фізичного розвитку дітей та молоді, формування світогляду громадянина незалежної та суверенної України.

12:52 03.06.2021

ДИТИНА – ЦЕ НАША НАДІЯ

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають яскраве і радісне свято – День захисту дітей. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

12:32 03.06.2021

ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК !

2 червня 2021 року в усіх закладах загальної середньої освіти Лосинівської територіальної громади пролунав Останній шкільний дзвінок, що сповістив про закінчення навчальних занять. Багатьом школярам він сповістив про канікули, сповнені яскравих вражень, а от для випускників, цей дзвоник справді є останній.

16:19 02.06.2021

У ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ  ПОТРЕБ МОЛОДІ ГРОМАДИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК В ОТГ»

Протягом кількох тижнів Лосинівські молодіжні працівники за допомогою анкетування вивчали потреби молоді в громаді, складали карту молодіжної активності та сформулювали пропозиції ідей 10 проєктів. У результаті онлайн-опитування було визначено три, які набрали найбільшу кількість голосів у голосуванні. Загалом у голосуванні взяло участь 214 респондентів.

14:51 02.06.2021