ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

29 березня 2021 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

15:29 29.03.2021

КОРОНАВІРУСНА ХВОРОБА  COVID-19 ТА ЇЇ ПРОФІЛАКТИКА

COVID-19 — захворювання, яке викликане коронавірусом 2019 року (SARS-CoV-2, або 2019-nCoV) — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19) та може передаватися від людини до людини.

10:05 29.03.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Змушений звертатися до вас із сумними новинами: епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19 на території Лосинівської ТГ, як і загалом в Україні, на жаль, погіршується. Нові випадки зараження реєструються практично щоденно.

18:43 26.03.2021

ВОДА, БЛАГОУСТРІЙ ТА ІНТЕРЕСИ ДІТЕЙ

26 березня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. На розгляд було винесено 31 питання. Серед них «Про стан водопостачання та забезпечення якісною водою населення Лосинівської громади», «Про затвердження заходів з благоустрою населених пунктів на території Лосинівської громади», «Про надання дозволів на видалення аварійних дерев», «Про створення комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування» та інші.

18:20 26.03.2021

ПЕРШІ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19 В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Сьогодні розпочалась перша хвиля вакцинації від корона вірусної інфекції в Лосинівській ТГ. До КНП «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги» надійшло 100 доз вакцини CoviShield.

18:00 26.03.2021

ДРУГА ЗУСТРІЧ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

25 березня пройшла друга зустріч членів робочої групи Лосинівської селищної територіальної громади з місцевого економічного розвитку (МЕР) з представником програми DOBRE Петром Лазарчуком. Прикро, що через хворобу частина членів групи не змогли долучитись до спільної роботи офлайн, проте дехто був на онлайн-звязку з групою.

17:55 26.03.2021

УВАГА!

Шанові жителі громади! Повідомляємо, що за останні 2 доби в Лосинівській громаді зафіксовано 30 нових лабораторно підтверджених випадків на корона вірусну інфекцію.

08:13 25.03.2021

ЗУСТРІЧ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З КЕРІВНИЦТВОМ ПП "АГРОПРОГРЕС" ТА МЕШКАНЦЯМИ С.ШАТУРА

Сьогодні, 24 березня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець прийняв участь у зустрічі керівництва ПП «Агропрогрес» з мешканцями с. Шатура. Розглядалося питання щодо розміщення об’єкту приготування сумішей удобрив та ядохімікатів поблизу села.

08:08 25.03.2021