ВИЇЗДНА ПРИЙМАЛЬНЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Відповідно до графіка щотижневого плану  роботи на поточний тижден ,11 березня відбулась виїзна приймальня селищного голови Анатолія Стрільця до Галицького старостинського округу. Це перша приймальня новообраного селищного голови в цьому населеному пункті. І відбулась вона у форматі досить конструктивного діалогу про існуючі проблеми.

08:52 12.03.2021

РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Сьогодні, селищний голова Анатолій Стрілець, провів робочу зустріч з начальником Ніжинського МРВФДУ «Центр пробації в Чернігівській області» Олександром Сонцем.

17:33 10.03.2021

"ДОСТУПНІ ЛІКИ"

Програма реімбурсації «Доступні ліки» - це урядова програма, вона не нова і діє давно.

17:26 10.03.2021

ВІТАЄМО З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ

7 березня на  відбірковому Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ, який проходив в м.Києві наш односелець, Анатолій Гавриш виборов перші місце.

17:19 09.03.2021

СВЯТКОВИМ КОНЦЕРТОМ ПРИВІТАЛИ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ ВЕСНА

8 Березня – свято втілення жіночої неповторної краси, дивовижної тендітності та ніжності. Жінка, як символ розквіту весни уособлює в собі найкращі людські цінності – віри, надії, любові. Напевно, саме тому жіноче свято відзначають навесні.

12:10 09.03.2021