ВІДБУВСЯ ДВОДЕННИЙ БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ З ГЕНДЕРНО-ОРІЄНТОВНОГО БЮДЖЕТУВАННЯ

19-20 квітня відбувся в онлайн-форматі базовий тренінг для працівників  виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на тему: «Ґендерно-орієнтоване бюджетування», що проходив у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE).

11:21 22.04.2021

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ

Сьогодні, 21 квітня 2021 року голова Ніжинської районної державної адміністрації - Григорій Ковтун  та голова Ніжинської районної ради Анатолій Красносільський  з робочим візитом завітали до Лосинівської селищної ради, зустрілися з селищним головою - Анатолієм Стрільцем.

17:15 21.04.2021

РОБОЧА ГРУПА ОБГОВОРИЛА КОНКРЕТНІ НАПРЯМКИ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Створення центру підтримки бізнесу, сілськогосподарські кооперативи та розвиток місцевих ремесел – саме на таких напрямках зосередили увагу члени робочої групи з місцевого економічного розвитку на черговому засіданні, яке пройшло спільно з консультантами цього напрямку від програми «ДОБРЕ» Петром Лазарчуком та Віталієм Юрків, а також координатором проекту по Лосинівській ТГ Наталією Сафроновою.

12:06 21.04.2021

ЗАВЕЗЕНО ПІСОК НА КЛАДОВИЩА

З наближенням пасхальних та поминальних днів роботи з благоустрою та прибирання  кладовищ продовжуються. Днями на всі кладовища Лосинівської ТГ був завезений пісок.

10:25 21.04.2021

ЗМАГАННЯ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Минулого тижня з 12-17 квітня в м. Славутич проводився чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та Всеукраїнський турнір пам’яті Героїв Чорнобиля. В цих змаганнях брали учась спортсмени з усієї України. Представниками від Чернігівської області була команда з Лосинівської територіальної громади, до складу якої увійшли: Анна Ємець, Мар’яна Мохно, Вікторія Коннікова, Аня Липовецька, Анастасія Черниш та Дмитро Лаврінець.

17:45 20.04.2021

ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ЗА НАДАНУ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Селищний голова Анатолій Стрілець, виконавчий комітет Лосинівської селищної ради та колектив Лосинівського пункту Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф висловлює щиру подяку депутату Лосинівської селищної ради – Осипенко Віталію Івановичу, мешканцю села Терешківка за надану спонсорську допомогу для ремонту автомобіля швидкої допомоги .

17:34 20.04.2021

ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «DOBRE»

16 квітня для Лосинівської ТГ відбулася презентація нового компоненту програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області».

17:32 20.04.2021

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 7 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 22 квітня 2021 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 22 квітня 2021 року о 11:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

09:08 20.04.2021