ДО УВАГИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА НАСЕЛЕННЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Щороку з настанням весни настають сприятливі умови для проведення польових робіт на підприємствах сільського господарства. Працівники сільськогосподарських підприємств здійснюють цілий комплекс робіт з вирощування сільськогосподарських культур, застосовуючи мінеральні добрива для підживлення посівів.

15:15 06.04.2021

РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАВСЯ З ЩОТИЖНЕВОЇ РОБОЧОЇ НАРАДИ

05 квітня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів робочу нараду за участю керівників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради. Присутні  проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на найближчий період.

16:33 05.04.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО- ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

2 квітня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

08:52 05.04.2021

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Відповідно до розпорядження Лосинівського селищного голови від 02 квітня 2021 року № 45 «Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 рр. у закладах освіти Лосинівської селищної ради» повідомляємо, що строк закінчення опалювального сезону  у закладах освіти  Лосинівської селищної ради з 02 квітня 2021 року.

15:30 02.04.2021

31 березня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

09:37 01.04.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

30 березня 2021 року пройшло засідання 6 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яке провів селищний голова Анатолій Стрілець. В цілому в сесії взяло участь 17 депутатів із 22, тож кворум було дотримано.

11:35 31.03.2021

ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" ЗАЛИШАЄ НЕЗМІННОЮ ЦІНУ ГАЗУ ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ НА КВІТЕНЬ

Вартість блакитного палива залишиться на рівні 6,99 грн за кубометр. ТОВ «Чернігівгаз Збут» не змінює ціну на природний газ для населення на квітень 2021 року. Стабільне закінчення опалювального сезону сьогодні є надважливим для всіх учасників ринку природного газу. Основна запорука — стабільного газопостачання є вчасний розрахунок за спожитий газ. Будь ласка, сплачуйте за газ вчасно.

10:23 30.03.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ. В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАРТУЄ  ОПИТУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ!

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в березні – травні 2021 року організовує дослідження громадської думки в 25 територіальних громадах, які є партнерами Програми.

08:36 30.03.2021

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ. НЕ ПАЛІТЬ ТРАВУ ТА СУХОСТІЙ! ВИ ТРУЇТЕ СЕБЕ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ

Навесні на території нашої громади все більше відчутний дим від паління минулорічної трави та чагарників. Екологи застерігають: це має дуже серйозні наслідки і для здоров'я людей, і для природи. Зокрема, призводить до масштабних пожеж.  На жаль, часто люди ігнорують заклики не палити траву, навіть знаючи про шкоду від цього процесу.

16:44 29.03.2021